Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:52
Płocka15:54
Przemyska15:56
Wilanowska15:57
Cebertowicza15:59
Cieszyńskiego16:00
Sikorskiego16:02
Chałubińskiego16:04
Odrzańska16:06
Pohulanka16:07
Śródmieście SKM16:09
Brama Wyżynna16:11
Dworzec Główny16:13
Brama Oliwska16:15
Chodowieckiego
 
16:16
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:171 min.
 
Traugutta16:182 min.
 
Opera Bałtycka16:204 min.
 
Politechnika16:215 min.
 
Miszewskiego16:226 min.
 
Jaśkowa Dolina16:248 min.
 
Klonowa16:259 min.
 
Galeria Bałtycka16:2711 min.
 
Wojska Polskiego16:2913 min.
 
Zamenhofa16:3014 min.
 
Zajezdnia16:3115 min.
 
Strzyża PKM16:3216 min.
 
Uniwersytet16:3418 min.
 
Bażyńskiego16:3519 min.
 
Tetmajera16:3620 min.
 
Derdowskiego16:3721 min.
 
Obrońców Westerplatte16:3822 min.
 
Oliwa16:4024 min.
 
Opacka16:4226 min.
 
Subisława16:4428 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4630 min.
 
Osiedle Wejhera16:4832 min.
 
Helska16:4933 min.
 
Jelitkowo16:5034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy