Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego13:22
Chałubińskiego13:24
Odrzańska13:26
Pohulanka13:27
Śródmieście SKM13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Oliwska13:35
Chodowieckiego
 
13:36
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:371 min.
 
Traugutta13:382 min.
 
Opera Bałtycka13:404 min.
 
Politechnika13:415 min.
 
Miszewskiego13:426 min.
 
Jaśkowa Dolina13:448 min.
 
Klonowa13:459 min.
 
Galeria Bałtycka13:4711 min.
 
Wojska Polskiego13:4913 min.
 
Zamenhofa13:5014 min.
 
Zajezdnia13:5115 min.
 
Strzyża PKM13:5216 min.
 
Uniwersytet13:5418 min.
 
Bażyńskiego13:5519 min.
 
Tetmajera13:5620 min.
 
Derdowskiego13:5721 min.
 
Obrońców Westerplatte13:5822 min.
 
Oliwa14:0024 min.
 
Opacka14:0226 min.
 
Subisława14:0428 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0630 min.
 
Osiedle Wejhera14:0832 min.
 
Helska14:0933 min.
 
Jelitkowo14:1034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy