Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:32
Płocka12:34
Przemyska12:36
Wilanowska12:37
Cebertowicza12:39
Cieszyńskiego12:40
Sikorskiego12:42
Chałubińskiego12:44
Odrzańska12:46
Pohulanka12:47
Śródmieście SKM12:49
Brama Wyżynna12:51
Dworzec Główny12:53
Brama Oliwska12:55
Chodowieckiego
 
12:56
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:571 min.
 
Traugutta12:582 min.
 
Opera Bałtycka13:004 min.
 
Politechnika13:015 min.
 
Miszewskiego13:026 min.
 
Jaśkowa Dolina13:048 min.
 
Klonowa13:059 min.
 
Galeria Bałtycka13:0711 min.
 
Wojska Polskiego13:0913 min.
 
Zamenhofa13:1014 min.
 
Zajezdnia13:1115 min.
 
Strzyża PKM13:1216 min.
 
Uniwersytet13:1418 min.
 
Bażyńskiego13:1519 min.
 
Tetmajera13:1620 min.
 
Derdowskiego13:1721 min.
 
Obrońców Westerplatte13:1822 min.
 
Oliwa13:2024 min.
 
Opacka13:2226 min.
 
Subisława13:2428 min.
 
Pomorska - Osiedle13:2630 min.
 
Osiedle Wejhera13:2832 min.
 
Helska13:2933 min.
 
Jelitkowo13:3034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy