Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:52
Płocka11:54
Przemyska11:56
Wilanowska11:57
Cebertowicza11:59
Cieszyńskiego12:00
Sikorskiego12:02
Chałubińskiego12:04
Odrzańska12:06
Pohulanka12:07
Śródmieście SKM12:09
Brama Wyżynna12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Oliwska12:15
Chodowieckiego
 
12:16
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:171 min.
 
Traugutta12:182 min.
 
Opera Bałtycka12:204 min.
 
Politechnika12:215 min.
 
Miszewskiego12:226 min.
 
Jaśkowa Dolina12:248 min.
 
Klonowa12:259 min.
 
Galeria Bałtycka12:2711 min.
 
Wojska Polskiego12:2913 min.
 
Zamenhofa12:3014 min.
 
Zajezdnia12:3115 min.
 
Strzyża PKM12:3216 min.
 
Uniwersytet12:3418 min.
 
Bażyńskiego12:3519 min.
 
Tetmajera12:3620 min.
 
Derdowskiego12:3721 min.
 
Obrońców Westerplatte12:3822 min.
 
Oliwa12:4024 min.
 
Opacka12:4226 min.
 
Subisława12:4428 min.
 
Pomorska - Osiedle12:4630 min.
 
Osiedle Wejhera12:4832 min.
 
Helska12:4933 min.
 
Jelitkowo12:5034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy