Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:12
Płocka10:14
Przemyska10:16
Wilanowska10:17
Cebertowicza10:19
Cieszyńskiego10:20
Sikorskiego10:22
Chałubińskiego10:24
Odrzańska10:26
Pohulanka10:27
Śródmieście SKM10:29
Brama Wyżynna10:31
Dworzec Główny10:33
Brama Oliwska10:35
Chodowieckiego
 
10:36
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:371 min.
 
Traugutta10:382 min.
 
Opera Bałtycka10:404 min.
 
Politechnika10:415 min.
 
Miszewskiego10:426 min.
 
Jaśkowa Dolina10:448 min.
 
Klonowa10:459 min.
 
Galeria Bałtycka10:4711 min.
 
Wojska Polskiego10:4913 min.
 
Zamenhofa10:5014 min.
 
Zajezdnia10:5115 min.
 
Strzyża PKM10:5216 min.
 
Uniwersytet10:5418 min.
 
Bażyńskiego10:5519 min.
 
Tetmajera10:5620 min.
 
Derdowskiego10:5721 min.
 
Obrońców Westerplatte10:5822 min.
 
Oliwa11:0024 min.
 
Opacka11:0226 min.
 
Subisława11:0428 min.
 
Pomorska - Osiedle11:0630 min.
 
Osiedle Wejhera11:0832 min.
 
Helska11:0933 min.
 
Jelitkowo11:1034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy