Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:52
Płocka09:54
Przemyska09:56
Wilanowska09:57
Cebertowicza09:59
Cieszyńskiego10:00
Sikorskiego10:02
Chałubińskiego10:04
Odrzańska10:06
Pohulanka10:07
Śródmieście SKM10:09
Brama Wyżynna10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Oliwska10:15
Chodowieckiego
 
10:16
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:171 min.
 
Traugutta10:182 min.
 
Opera Bałtycka10:204 min.
 
Politechnika10:215 min.
 
Miszewskiego10:226 min.
 
Jaśkowa Dolina10:248 min.
 
Klonowa10:259 min.
 
Galeria Bałtycka10:2711 min.
 
Wojska Polskiego10:2913 min.
 
Zamenhofa10:3014 min.
 
Zajezdnia10:3115 min.
 
Strzyża PKM10:3216 min.
 
Uniwersytet10:3418 min.
 
Bażyńskiego10:3519 min.
 
Tetmajera10:3620 min.
 
Derdowskiego10:3721 min.
 
Obrońców Westerplatte10:3822 min.
 
Oliwa10:4024 min.
 
Opacka10:4226 min.
 
Subisława10:4428 min.
 
Pomorska - Osiedle10:4630 min.
 
Osiedle Wejhera10:4832 min.
 
Helska10:4933 min.
 
Jelitkowo10:5034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy