Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:32
Płocka07:34
Przemyska07:36
Wilanowska07:37
Cebertowicza07:39
Cieszyńskiego07:40
Sikorskiego07:42
Chałubińskiego07:44
Odrzańska07:46
Pohulanka07:47
Śródmieście SKM07:49
Brama Wyżynna07:51
Dworzec Główny07:53
Brama Oliwska07:55
Chodowieckiego
 
07:56
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:571 min.
 
Traugutta07:582 min.
 
Opera Bałtycka08:004 min.
 
Politechnika08:015 min.
 
Miszewskiego08:026 min.
 
Jaśkowa Dolina08:048 min.
 
Klonowa08:059 min.
 
Galeria Bałtycka08:0711 min.
 
Wojska Polskiego08:0913 min.
 
Zamenhofa08:1014 min.
 
Zajezdnia08:1115 min.
 
Strzyża PKM08:1216 min.
 
Uniwersytet08:1317 min.
 
Bażyńskiego08:1418 min.
 
Tetmajera08:1519 min.
 
Derdowskiego08:1620 min.
 
Obrońców Westerplatte08:1721 min.
 
Oliwa08:1923 min.
 
Opacka08:2125 min.
 
Subisława08:2327 min.
 
Pomorska - Osiedle08:2529 min.
 
Osiedle Wejhera08:2731 min.
 
Helska08:2832 min.
 
Jelitkowo08:2933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy