Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:02
Płocka07:04
Przemyska07:06
Wilanowska07:07
Cebertowicza07:09
Cieszyńskiego07:10
Sikorskiego07:12
Chałubińskiego07:14
Odrzańska07:16
Pohulanka07:17
Śródmieście SKM07:19
Brama Wyżynna07:21
Dworzec Główny07:23
Brama Oliwska07:25
Chodowieckiego
 
07:26
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:271 min.
 
Traugutta07:282 min.
 
Opera Bałtycka07:304 min.
 
Politechnika07:315 min.
 
Miszewskiego07:326 min.
 
Jaśkowa Dolina07:348 min.
 
Klonowa07:359 min.
 
Galeria Bałtycka07:3711 min.
 
Wojska Polskiego07:3913 min.
 
Zamenhofa07:4014 min.
 
Zajezdnia07:4115 min.
 
Strzyża PKM07:4216 min.
 
Uniwersytet07:4317 min.
 
Bażyńskiego07:4418 min.
 
Tetmajera07:4519 min.
 
Derdowskiego07:4620 min.
 
Obrońców Westerplatte07:4721 min.
 
Oliwa07:4923 min.
 
Opacka07:5125 min.
 
Subisława07:5327 min.
 
Pomorska - Osiedle07:5529 min.
 
Osiedle Wejhera07:5731 min.
 
Helska07:5832 min.
 
Jelitkowo07:5933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy