Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:02
Płocka06:04
Przemyska06:06
Wilanowska06:07
Cebertowicza06:09
Cieszyńskiego06:10
Sikorskiego06:12
Chałubińskiego06:14
Odrzańska06:16
Pohulanka06:17
Śródmieście SKM06:19
Brama Wyżynna06:21
Dworzec Główny06:23
Brama Oliwska06:25
Chodowieckiego
 
06:26
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:271 min.
 
Traugutta06:282 min.
 
Opera Bałtycka06:304 min.
 
Politechnika06:315 min.
 
Miszewskiego06:326 min.
 
Jaśkowa Dolina06:348 min.
 
Klonowa06:359 min.
 
Galeria Bałtycka06:3711 min.
 
Wojska Polskiego06:3913 min.
 
Zamenhofa06:4014 min.
 
Zajezdnia06:4115 min.
 
Strzyża PKM06:4216 min.
 
Uniwersytet06:4317 min.
 
Bażyńskiego06:4418 min.
 
Tetmajera06:4519 min.
 
Derdowskiego06:4620 min.
 
Obrońców Westerplatte06:4721 min.
 
Oliwa06:4923 min.
 
Opacka06:5125 min.
 
Subisława06:5327 min.
 
Pomorska - Osiedle06:5529 min.
 
Osiedle Wejhera06:5731 min.
 
Helska06:5832 min.
 
Jelitkowo06:5933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy