Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:25
Płocka06:27
Przemyska06:29
Wilanowska06:30
Cebertowicza06:32
Cieszyńskiego06:33
Sikorskiego06:35
Chałubińskiego06:37
Odrzańska06:39
Pohulanka06:40
Śródmieście SKM06:42
Brama Wyżynna06:44
Dworzec Główny06:46
Brama Oliwska06:48
Chodowieckiego
 
06:49
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:501 min.
 
Traugutta06:523 min.
 
Opera Bałtycka06:545 min.
 
Politechnika06:556 min.
 
Miszewskiego06:567 min.
 
Jaśkowa Dolina06:589 min.
 
Klonowa07:0011 min.
 
Galeria Bałtycka07:0213 min.
 
Wojska Polskiego07:0415 min.
 
Zamenhofa07:0516 min.
 
Zajezdnia07:0617 min.
 
Strzyża PKM07:0718 min.
 
Uniwersytet07:0920 min.
 
Bażyńskiego07:1021 min.
 
Tetmajera07:1122 min.
 
Derdowskiego07:1223 min.
 
Obrońców Westerplatte07:1324 min.
 
Oliwa07:1526 min.
 
Opacka07:1728 min.
 
Subisława07:1930 min.
 
Pomorska - Osiedle07:2132 min.
 
Osiedle Wejhera07:2334 min.
 
Helska07:2435 min.
 
Jelitkowo07:2536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy