Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:36
Płocka23:38
Przemyska23:40
Wilanowska23:41
Cebertowicza23:43
Cieszyńskiego23:44
Sikorskiego23:46
Chałubińskiego23:48
Odrzańska23:50
Pohulanka23:51
Śródmieście SKM23:53
Brama Wyżynna23:55
Dworzec Główny23:57
Brama Oliwska23:59
So.,22.02
Nd.,23.02
Chodowieckiego
 
00:00
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny00:011 min.
 
Traugutta00:022 min.
 
Opera Bałtycka00:033 min.
 
Politechnika00:044 min.
 
Miszewskiego00:055 min.
 
Jaśkowa Dolina00:066 min.
 
Klonowa00:077 min.
 
Galeria Bałtycka00:099 min.
 
Wojska Polskiego00:1111 min.
 
Zamenhofa00:1212 min.
 
Zajezdnia00:1313 min.
 
Strzyża PKM00:1414 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy