Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:32
Płocka21:34
Przemyska21:36
Wilanowska21:37
Cebertowicza21:39
Cieszyńskiego21:40
Sikorskiego21:42
Chałubińskiego21:44
Odrzańska21:46
Pohulanka21:47
Śródmieście SKM21:49
Brama Wyżynna21:51
Dworzec Główny21:53
Brama Oliwska21:55
Chodowieckiego
 
21:56
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:571 min.
 
Traugutta21:582 min.
 
Opera Bałtycka22:004 min.
 
Politechnika22:015 min.
 
Miszewskiego22:026 min.
 
Jaśkowa Dolina22:048 min.
 
Klonowa22:059 min.
 
Galeria Bałtycka22:0711 min.
 
Wojska Polskiego22:0913 min.
 
Zamenhofa22:1014 min.
 
Zajezdnia22:1115 min.
 
Strzyża PKM22:1216 min.
 
Uniwersytet22:1317 min.
 
Bażyńskiego22:1418 min.
 
Tetmajera22:1519 min.
 
Derdowskiego22:1620 min.
 
Obrońców Westerplatte22:1721 min.
 
Oliwa22:1923 min.
 
Opacka22:2125 min.
 
Subisława22:2327 min.
 
Pomorska - Osiedle22:2529 min.
 
Osiedle Wejhera22:2731 min.
 
Helska22:2832 min.
 
Jelitkowo22:2933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy