Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:32
Płocka19:34
Przemyska19:36
Wilanowska19:37
Cebertowicza19:39
Cieszyńskiego19:40
Sikorskiego19:42
Chałubińskiego19:44
Odrzańska19:46
Pohulanka19:47
Śródmieście SKM19:49
Brama Wyżynna19:51
Dworzec Główny19:53
Brama Oliwska19:55
Chodowieckiego
 
19:56
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:571 min.
 
Traugutta19:582 min.
 
Opera Bałtycka20:004 min.
 
Politechnika20:015 min.
 
Miszewskiego20:026 min.
 
Jaśkowa Dolina20:048 min.
 
Klonowa20:059 min.
 
Galeria Bałtycka20:0711 min.
 
Wojska Polskiego20:0913 min.
 
Zamenhofa20:1014 min.
 
Zajezdnia20:1115 min.
 
Strzyża PKM20:1216 min.
 
Uniwersytet20:1418 min.
 
Bażyńskiego20:1519 min.
 
Tetmajera20:1620 min.
 
Derdowskiego20:1721 min.
 
Obrońców Westerplatte20:1822 min.
 
Oliwa20:2024 min.
 
Opacka20:2226 min.
 
Subisława20:2428 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2630 min.
 
Osiedle Wejhera20:2832 min.
 
Helska20:2933 min.
 
Jelitkowo20:3034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy