Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:32
Płocka18:34
Przemyska18:36
Wilanowska18:37
Cebertowicza18:39
Cieszyńskiego18:40
Sikorskiego18:42
Chałubińskiego18:44
Odrzańska18:46
Pohulanka18:47
Śródmieście SKM18:49
Brama Wyżynna18:51
Dworzec Główny18:53
Brama Oliwska18:55
Chodowieckiego
 
18:56
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:571 min.
 
Traugutta18:582 min.
 
Opera Bałtycka19:004 min.
 
Politechnika19:015 min.
 
Miszewskiego19:026 min.
 
Jaśkowa Dolina19:048 min.
 
Klonowa19:059 min.
 
Galeria Bałtycka19:0711 min.
 
Wojska Polskiego19:0913 min.
 
Zamenhofa19:1014 min.
 
Zajezdnia19:1115 min.
 
Strzyża PKM19:1216 min.
 
Uniwersytet19:1418 min.
 
Bażyńskiego19:1519 min.
 
Tetmajera19:1620 min.
 
Derdowskiego19:1721 min.
 
Obrońców Westerplatte19:1822 min.
 
Oliwa19:2024 min.
 
Opacka19:2226 min.
 
Subisława19:2428 min.
 
Pomorska - Osiedle19:2630 min.
 
Osiedle Wejhera19:2832 min.
 
Helska19:2933 min.
 
Jelitkowo19:3034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy