Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:12
Płocka17:14
Przemyska17:16
Wilanowska17:17
Cebertowicza17:19
Cieszyńskiego17:20
Sikorskiego17:22
Chałubińskiego17:24
Odrzańska17:26
Pohulanka17:27
Śródmieście SKM17:29
Brama Wyżynna17:31
Dworzec Główny17:33
Brama Oliwska17:35
Chodowieckiego
 
17:36
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:371 min.
 
Traugutta17:382 min.
 
Opera Bałtycka17:404 min.
 
Politechnika17:415 min.
 
Miszewskiego17:426 min.
 
Jaśkowa Dolina17:448 min.
 
Klonowa17:459 min.
 
Galeria Bałtycka17:4711 min.
 
Wojska Polskiego17:4913 min.
 
Zamenhofa17:5014 min.
 
Zajezdnia17:5115 min.
 
Strzyża PKM17:5216 min.
 
Uniwersytet17:5418 min.
 
Bażyńskiego17:5519 min.
 
Tetmajera17:5620 min.
 
Derdowskiego17:5721 min.
 
Obrońców Westerplatte17:5822 min.
 
Oliwa18:0024 min.
 
Opacka18:0226 min.
 
Subisława18:0428 min.
 
Pomorska - Osiedle18:0630 min.
 
Osiedle Wejhera18:0832 min.
 
Helska18:0933 min.
 
Jelitkowo18:1034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy