Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:55
Płocka05:57
Przemyska05:59
Wilanowska06:00
Cebertowicza06:02
Cieszyńskiego06:03
Sikorskiego06:05
Chałubińskiego06:07
Odrzańska06:09
Pohulanka06:10
Śródmieście SKM06:12
Brama Wyżynna06:14
Dworzec Główny06:16
Brama Oliwska06:18
Chodowieckiego
 
06:19
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:201 min.
 
Traugutta06:223 min.
 
Opera Bałtycka06:245 min.
 
Politechnika06:256 min.
 
Miszewskiego06:267 min.
 
Jaśkowa Dolina06:289 min.
 
Klonowa06:3011 min.
 
Galeria Bałtycka06:3213 min.
 
Wojska Polskiego06:3415 min.
 
Zamenhofa06:3516 min.
 
Zajezdnia06:3617 min.
 
Strzyża PKM06:3718 min.
 
Uniwersytet06:3920 min.
 
Bażyńskiego06:4021 min.
 
Tetmajera06:4122 min.
 
Derdowskiego06:4223 min.
 
Obrońców Westerplatte06:4324 min.
 
Oliwa06:4526 min.
 
Opacka06:4728 min.
 
Subisława06:4930 min.
 
Pomorska - Osiedle06:5132 min.
 
Osiedle Wejhera06:5334 min.
 
Helska06:5435 min.
 
Jelitkowo06:5536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy