Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:32
Płocka11:34
Przemyska11:36
Wilanowska11:37
Cebertowicza11:39
Cieszyńskiego11:40
Sikorskiego11:42
Chałubińskiego11:44
Odrzańska11:46
Pohulanka11:47
Śródmieście SKM11:49
Brama Wyżynna11:51
Dworzec Główny11:53
Brama Oliwska11:55
Chodowieckiego
 
11:56
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:571 min.
 
Traugutta11:582 min.
 
Opera Bałtycka12:004 min.
 
Politechnika12:015 min.
 
Miszewskiego12:026 min.
 
Jaśkowa Dolina12:048 min.
 
Klonowa12:059 min.
 
Galeria Bałtycka12:0711 min.
 
Wojska Polskiego12:0913 min.
 
Zamenhofa12:1014 min.
 
Zajezdnia12:1115 min.
 
Strzyża PKM12:1216 min.
 
Uniwersytet12:1418 min.
 
Bażyńskiego12:1519 min.
 
Tetmajera12:1620 min.
 
Derdowskiego12:1721 min.
 
Obrońców Westerplatte12:1822 min.
 
Oliwa12:2024 min.
 
Opacka12:2226 min.
 
Subisława12:2428 min.
 
Pomorska - Osiedle12:2630 min.
 
Osiedle Wejhera12:2832 min.
 
Helska12:2933 min.
 
Jelitkowo12:3034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy