Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:52
Płocka10:54
Przemyska10:56
Wilanowska10:57
Cebertowicza10:59
Cieszyńskiego11:00
Sikorskiego11:02
Chałubińskiego11:04
Odrzańska11:06
Pohulanka11:07
Śródmieście SKM11:09
Brama Wyżynna11:11
Dworzec Główny11:13
Brama Oliwska11:15
Chodowieckiego
 
11:16
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:171 min.
 
Traugutta11:182 min.
 
Opera Bałtycka11:204 min.
 
Politechnika11:215 min.
 
Miszewskiego11:226 min.
 
Jaśkowa Dolina11:248 min.
 
Klonowa11:259 min.
 
Galeria Bałtycka11:2711 min.
 
Wojska Polskiego11:2913 min.
 
Zamenhofa11:3014 min.
 
Zajezdnia11:3115 min.
 
Strzyża PKM11:3216 min.
 
Uniwersytet11:3418 min.
 
Bażyńskiego11:3519 min.
 
Tetmajera11:3620 min.
 
Derdowskiego11:3721 min.
 
Obrońców Westerplatte11:3822 min.
 
Oliwa11:4024 min.
 
Opacka11:4226 min.
 
Subisława11:4428 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4630 min.
 
Osiedle Wejhera11:4832 min.
 
Helska11:4933 min.
 
Jelitkowo11:5034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy