Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:12
Płocka09:14
Przemyska09:16
Wilanowska09:17
Cebertowicza09:19
Cieszyńskiego09:20
Sikorskiego09:22
Chałubińskiego09:24
Odrzańska09:26
Pohulanka09:27
Śródmieście SKM09:29
Brama Wyżynna09:31
Dworzec Główny09:33
Brama Oliwska09:35
Chodowieckiego
 
09:36
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:371 min.
 
Traugutta09:382 min.
 
Opera Bałtycka09:404 min.
 
Politechnika09:415 min.
 
Miszewskiego09:426 min.
 
Jaśkowa Dolina09:448 min.
 
Klonowa09:459 min.
 
Galeria Bałtycka09:4711 min.
 
Wojska Polskiego09:4913 min.
 
Zamenhofa09:5014 min.
 
Zajezdnia09:5115 min.
 
Strzyża PKM09:5216 min.
 
Uniwersytet09:5418 min.
 
Bażyńskiego09:5519 min.
 
Tetmajera09:5620 min.
 
Derdowskiego09:5721 min.
 
Obrońców Westerplatte09:5822 min.
 
Oliwa10:0024 min.
 
Opacka10:0226 min.
 
Subisława10:0428 min.
 
Pomorska - Osiedle10:0630 min.
 
Osiedle Wejhera10:0832 min.
 
Helska10:0933 min.
 
Jelitkowo10:1034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy