Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:52
Płocka08:54
Przemyska08:56
Wilanowska08:57
Cebertowicza08:59
Cieszyńskiego09:00
Sikorskiego09:02
Chałubińskiego09:04
Odrzańska09:06
Pohulanka09:07
Śródmieście SKM09:09
Brama Wyżynna09:11
Dworzec Główny09:13
Brama Oliwska09:15
Chodowieckiego
 
09:16
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:171 min.
 
Traugutta09:182 min.
 
Opera Bałtycka09:204 min.
 
Politechnika09:215 min.
 
Miszewskiego09:226 min.
 
Jaśkowa Dolina09:248 min.
 
Klonowa09:259 min.
 
Galeria Bałtycka09:2711 min.
 
Wojska Polskiego09:2913 min.
 
Zamenhofa09:3014 min.
 
Zajezdnia09:3115 min.
 
Strzyża PKM09:3216 min.
 
Uniwersytet09:3418 min.
 
Bażyńskiego09:3519 min.
 
Tetmajera09:3620 min.
 
Derdowskiego09:3721 min.
 
Obrońców Westerplatte09:3822 min.
 
Oliwa09:4024 min.
 
Opacka09:4226 min.
 
Subisława09:4428 min.
 
Pomorska - Osiedle09:4630 min.
 
Osiedle Wejhera09:4832 min.
 
Helska09:4933 min.
 
Jelitkowo09:5034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy