Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo06:05
Helska06:07
Osiedle Wejhera06:08
Gospody06:09
Pomorska - Osiedle06:10
Subisława06:12
Opacka06:14
Oliwa06:16
Obrońców Westerplatte
 
06:17
0 min.
 
Derdowskiego06:181 min.
 
Tetmajera06:192 min.
 
Bażyńskiego06:203 min.
 
Uniwersytet06:214 min.
 
Strzyża PKM06:236 min.
 
Zajezdnia06:247 min.
 
Zamenhofa06:258 min.
 
Wojska Polskiego06:269 min.
 
Galeria Bałtycka06:2811 min.
 
Klonowa06:2912 min.
 
Jaśkowa Dolina06:3114 min.
 
Miszewskiego06:3316 min.
 
Politechnika06:3417 min.
 
Opera Bałtycka06:3619 min.
 
Traugutta06:3821 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:3922 min.
 
Chodowieckiego06:4023 min.
 
Brama Oliwska06:4124 min.
 
Dworzec Główny06:4326 min.
 
Brama Wyżynna06:4528 min.
 
Śródmieście SKM06:4730 min.
 
Pohulanka06:4932 min.
 
Odrzańska06:5033 min.
 
Chałubińskiego06:5235 min.
 
Sikorskiego06:5336 min.
 
Cieszyńskiego06:5538 min.
 
Cebertowicza06:5639 min.
 
Wilanowska06:5841 min.
 
Przemyska06:5942 min.
 
Płocka07:0043 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:0245 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy