Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo22:35
Helska22:37
Osiedle Wejhera22:38
Gospody22:39
Pomorska - Osiedle22:40
Subisława22:42
Opacka22:44
Oliwa22:46
Obrońców Westerplatte
 
22:47
0 min.
 
Derdowskiego22:481 min.
 
Tetmajera22:492 min.
 
Bażyńskiego22:503 min.
 
Uniwersytet22:514 min.
 
Strzyża PKM22:536 min.
 
Zajezdnia22:547 min.
 
Zamenhofa22:558 min.
 
Wojska Polskiego22:569 min.
 
Galeria Bałtycka22:5811 min.
 
Klonowa22:5912 min.
 
Jaśkowa Dolina23:0114 min.
 
Miszewskiego23:0316 min.
 
Politechnika23:0417 min.
 
Opera Bałtycka23:0619 min.
 
Traugutta23:0821 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:0922 min.
 
Chodowieckiego23:1023 min.
 
Brama Oliwska23:1124 min.
 
Dworzec Główny23:1326 min.
 
Brama Wyżynna23:1528 min.
 
Śródmieście SKM23:1730 min.
 
Pohulanka23:1932 min.
 
Odrzańska23:2033 min.
 
Chałubińskiego23:2235 min.
 
Sikorskiego23:2336 min.
 
Cieszyńskiego23:2538 min.
 
Cebertowicza23:2639 min.
 
Wilanowska23:2841 min.
 
Przemyska23:2942 min.
 
Płocka23:3043 min.
 
Łostowice Świętokrzyska23:3245 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy