Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo19:49
Helska19:51
Osiedle Wejhera19:53
Gospody19:54
Pomorska - Osiedle19:55
Subisława19:57
Opacka19:59
Oliwa20:01
Obrońców Westerplatte
 
20:02
0 min.
 
Derdowskiego20:031 min.
 
Tetmajera20:042 min.
 
Bażyńskiego20:053 min.
 
Uniwersytet20:064 min.
 
Strzyża PKM20:086 min.
 
Zajezdnia20:097 min.
 
Zamenhofa20:108 min.
 
Wojska Polskiego20:119 min.
 
Galeria Bałtycka20:1311 min.
 
Klonowa20:1412 min.
 
Jaśkowa Dolina20:1614 min.
 
Miszewskiego20:1816 min.
 
Politechnika20:1917 min.
 
Opera Bałtycka20:2119 min.
 
Traugutta20:2321 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:2422 min.
 
Chodowieckiego20:2523 min.
 
Brama Oliwska20:2624 min.
 
Dworzec Główny20:2826 min.
 
Brama Wyżynna20:3028 min.
 
Śródmieście SKM20:3230 min.
 
Pohulanka20:3432 min.
 
Odrzańska20:3533 min.
 
Chałubińskiego20:3735 min.
 
Sikorskiego20:3836 min.
 
Cieszyńskiego20:4038 min.
 
Cebertowicza20:4139 min.
 
Wilanowska20:4341 min.
 
Przemyska20:4442 min.
 
Płocka20:4543 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:4745 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy