Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo18:28
Helska18:30
Osiedle Wejhera18:32
Gospody18:33
Pomorska - Osiedle18:34
Subisława18:36
Opacka18:38
Oliwa18:40
Obrońców Westerplatte
 
18:41
0 min.
 
Derdowskiego18:421 min.
 
Tetmajera18:432 min.
 
Bażyńskiego18:443 min.
 
Uniwersytet18:454 min.
 
Strzyża PKM18:476 min.
 
Zajezdnia18:487 min.
 
Zamenhofa18:498 min.
 
Wojska Polskiego18:509 min.
 
Galeria Bałtycka18:5211 min.
 
Klonowa18:5413 min.
 
Jaśkowa Dolina18:5615 min.
 
Miszewskiego18:5817 min.
 
Politechnika18:5918 min.
 
Opera Bałtycka19:0120 min.
 
Traugutta19:0322 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:0423 min.
 
Chodowieckiego19:0524 min.
 
Brama Oliwska19:0625 min.
 
Dworzec Główny19:0827 min.
 
Brama Wyżynna19:1029 min.
 
Śródmieście SKM19:1231 min.
 
Pohulanka19:1433 min.
 
Odrzańska19:1534 min.
 
Chałubińskiego19:1736 min.
 
Sikorskiego19:1837 min.
 
Cieszyńskiego19:2039 min.
 
Cebertowicza19:2140 min.
 
Wilanowska19:2342 min.
 
Przemyska19:2443 min.
 
Płocka19:2544 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:2746 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy