Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo14:37
Helska14:39
Osiedle Wejhera14:41
Gospody14:42
Pomorska - Osiedle14:43
Subisława14:45
Opacka14:47
Oliwa14:49
Obrońców Westerplatte
 
14:50
0 min.
 
Derdowskiego14:511 min.
 
Tetmajera14:522 min.
 
Bażyńskiego14:533 min.
 
Uniwersytet14:544 min.
 
Strzyża PKM14:566 min.
 
Zajezdnia14:577 min.
 
Zamenhofa14:588 min.
 
Wojska Polskiego14:599 min.
 
Galeria Bałtycka15:0111 min.
 
Klonowa15:0313 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0515 min.
 
Miszewskiego15:0717 min.
 
Politechnika15:0818 min.
 
Opera Bałtycka15:1020 min.
 
Traugutta15:1222 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:1323 min.
 
Chodowieckiego15:1424 min.
 
Brama Oliwska15:1525 min.
 
Dworzec Główny15:1727 min.
 
Brama Wyżynna15:1929 min.
 
Śródmieście SKM15:2131 min.
 
Pohulanka15:2333 min.
 
Odrzańska15:2434 min.
 
Chałubińskiego15:2636 min.
 
Sikorskiego15:2737 min.
 
Cieszyńskiego15:2939 min.
 
Cebertowicza15:3040 min.
 
Wilanowska15:3242 min.
 
Przemyska15:3343 min.
 
Płocka15:3444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:3646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy