Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo08:28
Helska08:30
Osiedle Wejhera08:32
Gospody08:33
Pomorska - Osiedle08:34
Subisława08:36
Opacka08:38
Oliwa08:40
Obrońców Westerplatte
 
08:41
0 min.
 
Derdowskiego08:421 min.
 
Tetmajera08:432 min.
 
Bażyńskiego08:443 min.
 
Uniwersytet08:454 min.
 
Strzyża PKM08:476 min.
 
Zajezdnia08:487 min.
 
Zamenhofa08:498 min.
 
Wojska Polskiego08:509 min.
 
Galeria Bałtycka08:5211 min.
 
Klonowa08:5413 min.
 
Jaśkowa Dolina08:5615 min.
 
Miszewskiego08:5817 min.
 
Politechnika08:5918 min.
 
Opera Bałtycka09:0120 min.
 
Traugutta09:0322 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:0423 min.
 
Chodowieckiego09:0524 min.
 
Brama Oliwska09:0625 min.
 
Dworzec Główny09:0827 min.
 
Brama Wyżynna09:1029 min.
 
Śródmieście SKM09:1231 min.
 
Pohulanka09:1433 min.
 
Odrzańska09:1534 min.
 
Chałubińskiego09:1736 min.
 
Sikorskiego09:1837 min.
 
Cieszyńskiego09:2039 min.
 
Cebertowicza09:2140 min.
 
Wilanowska09:2342 min.
 
Przemyska09:2443 min.
 
Płocka09:2544 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:2746 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy