Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo07:27
Helska07:29
Osiedle Wejhera07:31
Gospody07:32
Pomorska - Osiedle07:33
Subisława07:35
Opacka07:37
Oliwa07:39
Obrońców Westerplatte
 
07:40
0 min.
 
Derdowskiego07:411 min.
 
Tetmajera07:422 min.
 
Bażyńskiego07:433 min.
 
Uniwersytet07:444 min.
 
Strzyża PKM07:466 min.
 
Zajezdnia07:477 min.
 
Zamenhofa07:488 min.
 
Wojska Polskiego07:499 min.
 
Galeria Bałtycka07:5111 min.
 
Klonowa07:5313 min.
 
Jaśkowa Dolina07:5515 min.
 
Miszewskiego07:5717 min.
 
Politechnika07:5818 min.
 
Opera Bałtycka08:0020 min.
 
Traugutta08:0222 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:0323 min.
 
Chodowieckiego08:0424 min.
 
Brama Oliwska08:0525 min.
 
Dworzec Główny08:0727 min.
 
Brama Wyżynna08:0929 min.
 
Śródmieście SKM08:1131 min.
 
Pohulanka08:1333 min.
 
Odrzańska08:1434 min.
 
Chałubińskiego08:1636 min.
 
Sikorskiego08:1737 min.
 
Cieszyńskiego08:1939 min.
 
Cebertowicza08:2040 min.
 
Wilanowska08:2242 min.
 
Przemyska08:2343 min.
 
Płocka08:2444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:2646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy