Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo06:27
Helska06:29
Osiedle Wejhera06:31
Gospody06:32
Pomorska - Osiedle06:33
Subisława06:35
Opacka06:37
Oliwa06:39
Obrońców Westerplatte
 
06:40
0 min.
 
Derdowskiego06:411 min.
 
Tetmajera06:422 min.
 
Bażyńskiego06:433 min.
 
Uniwersytet06:444 min.
 
Strzyża PKM06:466 min.
 
Zajezdnia06:477 min.
 
Zamenhofa06:488 min.
 
Wojska Polskiego06:499 min.
 
Galeria Bałtycka06:5111 min.
 
Klonowa06:5313 min.
 
Jaśkowa Dolina06:5515 min.
 
Miszewskiego06:5717 min.
 
Politechnika06:5818 min.
 
Opera Bałtycka07:0020 min.
 
Traugutta07:0222 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:0323 min.
 
Chodowieckiego07:0424 min.
 
Brama Oliwska07:0525 min.
 
Dworzec Główny07:0727 min.
 
Brama Wyżynna07:0929 min.
 
Śródmieście SKM07:1131 min.
 
Pohulanka07:1333 min.
 
Odrzańska07:1434 min.
 
Chałubińskiego07:1636 min.
 
Sikorskiego07:1737 min.
 
Cieszyńskiego07:1939 min.
 
Cebertowicza07:2040 min.
 
Wilanowska07:2242 min.
 
Przemyska07:2343 min.
 
Płocka07:2444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:2646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy