Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo06:35
Helska06:37
Osiedle Wejhera06:38
Gospody06:39
Pomorska - Osiedle06:40
Subisława06:42
Opacka06:44
Oliwa06:46
Obrońców Westerplatte
 
06:47
0 min.
 
Derdowskiego06:481 min.
 
Tetmajera06:492 min.
 
Bażyńskiego06:503 min.
 
Uniwersytet06:514 min.
 
Strzyża PKM06:536 min.
 
Zajezdnia06:547 min.
 
Zamenhofa06:558 min.
 
Wojska Polskiego06:569 min.
 
Galeria Bałtycka06:5811 min.
 
Klonowa06:5912 min.
 
Jaśkowa Dolina07:0114 min.
 
Miszewskiego07:0316 min.
 
Politechnika07:0417 min.
 
Opera Bałtycka07:0619 min.
 
Traugutta07:0821 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:0922 min.
 
Chodowieckiego07:1023 min.
 
Brama Oliwska07:1124 min.
 
Dworzec Główny07:1326 min.
 
Brama Wyżynna07:1528 min.
 
Śródmieście SKM07:1730 min.
 
Pohulanka07:1932 min.
 
Odrzańska07:2033 min.
 
Chałubińskiego07:2235 min.
 
Sikorskiego07:2336 min.
 
Cieszyńskiego07:2538 min.
 
Cebertowicza07:2639 min.
 
Wilanowska07:2841 min.
 
Przemyska07:2942 min.
 
Płocka07:3043 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3245 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy