Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo20:35
Helska20:37
Osiedle Wejhera20:38
Gospody20:39
Pomorska - Osiedle20:40
Subisława20:42
Opacka20:44
Oliwa20:46
Obrońców Westerplatte
 
20:47
0 min.
 
Derdowskiego20:481 min.
 
Tetmajera20:492 min.
 
Bażyńskiego20:503 min.
 
Uniwersytet20:514 min.
 
Strzyża PKM20:536 min.
 
Zajezdnia20:547 min.
 
Zamenhofa20:558 min.
 
Wojska Polskiego20:569 min.
 
Galeria Bałtycka20:5811 min.
 
Klonowa20:5912 min.
 
Jaśkowa Dolina21:0114 min.
 
Miszewskiego21:0316 min.
 
Politechnika21:0417 min.
 
Opera Bałtycka21:0619 min.
 
Traugutta21:0821 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:0922 min.
 
Chodowieckiego21:1023 min.
 
Brama Oliwska21:1124 min.
 
Dworzec Główny21:1326 min.
 
Brama Wyżynna21:1528 min.
 
Śródmieście SKM21:1730 min.
 
Pohulanka21:1932 min.
 
Odrzańska21:2033 min.
 
Chałubińskiego21:2235 min.
 
Sikorskiego21:2336 min.
 
Cieszyńskiego21:2538 min.
 
Cebertowicza21:2639 min.
 
Wilanowska21:2841 min.
 
Przemyska21:2942 min.
 
Płocka21:3043 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:3245 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy