Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo18:08
Helska18:10
Osiedle Wejhera18:12
Gospody18:13
Pomorska - Osiedle18:14
Subisława18:16
Opacka18:18
Oliwa18:20
Obrońców Westerplatte
 
18:21
0 min.
 
Derdowskiego18:221 min.
 
Tetmajera18:232 min.
 
Bażyńskiego18:243 min.
 
Uniwersytet18:254 min.
 
Strzyża PKM18:276 min.
 
Zajezdnia18:287 min.
 
Zamenhofa18:298 min.
 
Wojska Polskiego18:309 min.
 
Galeria Bałtycka18:3211 min.
 
Klonowa18:3312 min.
 
Jaśkowa Dolina18:3514 min.
 
Miszewskiego18:3716 min.
 
Politechnika18:3817 min.
 
Opera Bałtycka18:4019 min.
 
Traugutta18:4221 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:4322 min.
 
Chodowieckiego18:4423 min.
 
Brama Oliwska18:4524 min.
 
Dworzec Główny18:4726 min.
 
Brama Wyżynna18:4928 min.
 
Śródmieście SKM18:5130 min.
 
Pohulanka18:5332 min.
 
Odrzańska18:5433 min.
 
Chałubińskiego18:5635 min.
 
Sikorskiego18:5736 min.
 
Cieszyńskiego18:5938 min.
 
Cebertowicza19:0039 min.
 
Wilanowska19:0241 min.
 
Przemyska19:0342 min.
 
Płocka19:0443 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:0645 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy