Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo17:28
Helska17:30
Osiedle Wejhera17:32
Gospody17:33
Pomorska - Osiedle17:34
Subisława17:36
Opacka17:38
Oliwa17:40
Obrońców Westerplatte
 
17:41
0 min.
 
Derdowskiego17:421 min.
 
Tetmajera17:432 min.
 
Bażyńskiego17:443 min.
 
Uniwersytet17:454 min.
 
Strzyża PKM17:476 min.
 
Zajezdnia17:487 min.
 
Zamenhofa17:498 min.
 
Wojska Polskiego17:509 min.
 
Galeria Bałtycka17:5211 min.
 
Klonowa17:5312 min.
 
Jaśkowa Dolina17:5514 min.
 
Miszewskiego17:5716 min.
 
Politechnika17:5817 min.
 
Opera Bałtycka18:0019 min.
 
Traugutta18:0221 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:0322 min.
 
Chodowieckiego18:0423 min.
 
Brama Oliwska18:0524 min.
 
Dworzec Główny18:0726 min.
 
Brama Wyżynna18:0928 min.
 
Śródmieście SKM18:1130 min.
 
Pohulanka18:1332 min.
 
Odrzańska18:1433 min.
 
Chałubińskiego18:1635 min.
 
Sikorskiego18:1736 min.
 
Cieszyńskiego18:1938 min.
 
Cebertowicza18:2039 min.
 
Wilanowska18:2241 min.
 
Przemyska18:2342 min.
 
Płocka18:2443 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:2645 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy