Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo15:08
Helska15:10
Osiedle Wejhera15:12
Gospody15:13
Pomorska - Osiedle15:14
Subisława15:16
Opacka15:18
Oliwa15:20
Obrońców Westerplatte
 
15:21
0 min.
 
Derdowskiego15:221 min.
 
Tetmajera15:232 min.
 
Bażyńskiego15:243 min.
 
Uniwersytet15:254 min.
 
Strzyża PKM15:276 min.
 
Zajezdnia15:287 min.
 
Zamenhofa15:298 min.
 
Wojska Polskiego15:309 min.
 
Galeria Bałtycka15:3211 min.
 
Klonowa15:3312 min.
 
Jaśkowa Dolina15:3514 min.
 
Miszewskiego15:3716 min.
 
Politechnika15:3817 min.
 
Opera Bałtycka15:4019 min.
 
Traugutta15:4221 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:4322 min.
 
Chodowieckiego15:4423 min.
 
Brama Oliwska15:4524 min.
 
Dworzec Główny15:4726 min.
 
Brama Wyżynna15:4928 min.
 
Śródmieście SKM15:5130 min.
 
Pohulanka15:5332 min.
 
Odrzańska15:5433 min.
 
Chałubińskiego15:5635 min.
 
Sikorskiego15:5736 min.
 
Cieszyńskiego15:5938 min.
 
Cebertowicza16:0039 min.
 
Wilanowska16:0241 min.
 
Przemyska16:0342 min.
 
Płocka16:0443 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:0645 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy