Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo06:29
Helska06:31
Osiedle Wejhera06:33
Gospody06:34
Pomorska - Osiedle06:35
Subisława06:37
Opacka06:39
Oliwa
 
06:41
0 min.
 
Obrońców Westerplatte06:421 min.
 
Derdowskiego06:432 min.
 
Tetmajera06:443 min.
 
Bażyńskiego06:454 min.
 
Uniwersytet06:465 min.
 
Strzyża PKM06:487 min.
 
Zajezdnia06:498 min.
 
Zamenhofa06:509 min.
 
Wojska Polskiego06:5110 min.
 
Galeria Bałtycka06:5312 min.
 
Klonowa06:5413 min.
 
Jaśkowa Dolina06:5615 min.
 
Miszewskiego06:5817 min.
 
Politechnika06:5918 min.
 
Opera Bałtycka07:0120 min.
 
Traugutta07:0322 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:0423 min.
 
Chodowieckiego07:0524 min.
 
Brama Oliwska07:0625 min.
 
Dworzec Główny07:0827 min.
 
Brama Wyżynna07:1029 min.
 
Śródmieście SKM07:1231 min.
 
Pohulanka07:1433 min.
 
Odrzańska07:1534 min.
 
Chałubińskiego07:1736 min.
 
Sikorskiego07:1837 min.
 
Cieszyńskiego07:2039 min.
 
Cebertowicza07:2140 min.
 
Wilanowska07:2342 min.
 
Przemyska07:2443 min.
 
Płocka07:2544 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:2746 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy