Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo05:12
Helska05:14
Osiedle Wejhera05:16
Gospody05:17
Pomorska - Osiedle05:18
Subisława05:20
Opacka05:22
Oliwa
 
05:24
0 min.
 
Obrońców Westerplatte05:251 min.
 
Derdowskiego05:262 min.
 
Tetmajera05:273 min.
 
Bażyńskiego05:284 min.
 
Uniwersytet05:295 min.
 
Strzyża PKM05:317 min.
 
Zajezdnia05:328 min.
 
Zamenhofa05:339 min.
 
Wojska Polskiego05:3410 min.
 
Galeria Bałtycka05:3612 min.
 
Klonowa05:3713 min.
 
Jaśkowa Dolina05:3915 min.
 
Miszewskiego05:4117 min.
 
Politechnika05:4218 min.
 
Opera Bałtycka05:4420 min.
 
Traugutta05:4622 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:4723 min.
 
Chodowieckiego05:4824 min.
 
Brama Oliwska05:4925 min.
 
Dworzec Główny05:5127 min.
 
Brama Wyżynna05:5329 min.
 
Śródmieście SKM05:5531 min.
 
Pohulanka05:5733 min.
 
Odrzańska05:5834 min.
 
Chałubińskiego06:0036 min.
 
Sikorskiego06:0137 min.
 
Cieszyńskiego06:0339 min.
 
Cebertowicza06:0440 min.
 
Wilanowska06:0642 min.
 
Przemyska06:0743 min.
 
Płocka06:0844 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:1046 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy