Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo18:48
Helska18:50
Osiedle Wejhera18:52
Gospody18:53
Pomorska - Osiedle18:54
Subisława18:56
Opacka18:58
Oliwa
 
19:00
0 min.
 
Obrońców Westerplatte19:011 min.
 
Derdowskiego19:022 min.
 
Tetmajera19:033 min.
 
Bażyńskiego19:044 min.
 
Uniwersytet19:055 min.
 
Strzyża PKM19:077 min.
 
Zajezdnia19:088 min.
 
Zamenhofa19:099 min.
 
Wojska Polskiego19:1010 min.
 
Galeria Bałtycka19:1212 min.
 
Klonowa19:1414 min.
 
Jaśkowa Dolina19:1616 min.
 
Miszewskiego19:1818 min.
 
Politechnika19:1919 min.
 
Opera Bałtycka19:2121 min.
 
Traugutta19:2323 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:2424 min.
 
Chodowieckiego19:2525 min.
 
Brama Oliwska19:2626 min.
 
Dworzec Główny19:2828 min.
 
Brama Wyżynna19:3030 min.
 
Śródmieście SKM19:3232 min.
 
Pohulanka19:3434 min.
 
Odrzańska19:3535 min.
 
Chałubińskiego19:3737 min.
 
Sikorskiego19:3838 min.
 
Cieszyńskiego19:4040 min.
 
Cebertowicza19:4141 min.
 
Wilanowska19:4343 min.
 
Przemyska19:4444 min.
 
Płocka19:4545 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:4747 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy