Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo16:37
Helska16:39
Osiedle Wejhera16:41
Gospody16:42
Pomorska - Osiedle16:43
Subisława16:45
Opacka16:47
Oliwa
 
16:49
0 min.
 
Obrońców Westerplatte16:501 min.
 
Derdowskiego16:512 min.
 
Tetmajera16:523 min.
 
Bażyńskiego16:534 min.
 
Uniwersytet16:545 min.
 
Strzyża PKM16:567 min.
 
Zajezdnia16:578 min.
 
Zamenhofa16:589 min.
 
Wojska Polskiego16:5910 min.
 
Galeria Bałtycka17:0112 min.
 
Klonowa17:0314 min.
 
Jaśkowa Dolina17:0516 min.
 
Miszewskiego17:0718 min.
 
Politechnika17:0819 min.
 
Opera Bałtycka17:1021 min.
 
Traugutta17:1223 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:1324 min.
 
Chodowieckiego17:1425 min.
 
Brama Oliwska17:1526 min.
 
Dworzec Główny17:1728 min.
 
Brama Wyżynna17:1930 min.
 
Śródmieście SKM17:2132 min.
 
Pohulanka17:2334 min.
 
Odrzańska17:2435 min.
 
Chałubińskiego17:2637 min.
 
Sikorskiego17:2738 min.
 
Cieszyńskiego17:2940 min.
 
Cebertowicza17:3041 min.
 
Wilanowska17:3243 min.
 
Przemyska17:3344 min.
 
Płocka17:3445 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:3647 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy