Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo16:27
Helska16:29
Osiedle Wejhera16:31
Gospody16:32
Pomorska - Osiedle16:33
Subisława16:35
Opacka16:37
Oliwa
 
16:39
0 min.
 
Obrońców Westerplatte16:401 min.
 
Derdowskiego16:412 min.
 
Tetmajera16:423 min.
 
Bażyńskiego16:434 min.
 
Uniwersytet16:445 min.
 
Strzyża PKM16:467 min.
 
Zajezdnia16:478 min.
 
Zamenhofa16:489 min.
 
Wojska Polskiego16:4910 min.
 
Galeria Bałtycka16:5112 min.
 
Klonowa16:5314 min.
 
Jaśkowa Dolina16:5516 min.
 
Miszewskiego16:5718 min.
 
Politechnika16:5819 min.
 
Opera Bałtycka17:0021 min.
 
Traugutta17:0223 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:0324 min.
 
Chodowieckiego17:0425 min.
 
Brama Oliwska17:0526 min.
 
Dworzec Główny17:0728 min.
 
Brama Wyżynna17:0930 min.
 
Śródmieście SKM17:1132 min.
 
Pohulanka17:1334 min.
 
Odrzańska17:1435 min.
 
Chałubińskiego17:1637 min.
 
Sikorskiego17:1738 min.
 
Cieszyńskiego17:1940 min.
 
Cebertowicza17:2041 min.
 
Wilanowska17:2243 min.
 
Przemyska17:2344 min.
 
Płocka17:2445 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:2647 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy