Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo12:45
Helska12:47
Osiedle Wejhera12:49
Gospody12:50
Pomorska - Osiedle12:51
Subisława12:53
Opacka12:55
Oliwa
 
12:57
0 min.
 
Obrońców Westerplatte12:581 min.
 
Derdowskiego12:592 min.
 
Tetmajera13:003 min.
 
Bażyńskiego13:014 min.
 
Uniwersytet13:025 min.
 
Strzyża PKM13:047 min.
 
Zajezdnia13:058 min.
 
Zamenhofa13:069 min.
 
Wojska Polskiego13:0710 min.
 
Galeria Bałtycka13:0912 min.
 
Klonowa13:1114 min.
 
Jaśkowa Dolina13:1316 min.
 
Miszewskiego13:1518 min.
 
Politechnika13:1619 min.
 
Opera Bałtycka13:1821 min.
 
Traugutta13:2023 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:2124 min.
 
Chodowieckiego13:2225 min.
 
Brama Oliwska13:2326 min.
 
Dworzec Główny13:2528 min.
 
Brama Wyżynna13:2730 min.
 
Śródmieście SKM13:2932 min.
 
Pohulanka13:3134 min.
 
Odrzańska13:3235 min.
 
Chałubińskiego13:3437 min.
 
Sikorskiego13:3538 min.
 
Cieszyńskiego13:3740 min.
 
Cebertowicza13:3841 min.
 
Wilanowska13:4043 min.
 
Przemyska13:4144 min.
 
Płocka13:4245 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:4447 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy