Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo12:28
Helska12:30
Osiedle Wejhera12:32
Gospody12:33
Pomorska - Osiedle12:34
Subisława12:36
Opacka12:38
Oliwa
 
12:40
0 min.
 
Obrońców Westerplatte12:411 min.
 
Derdowskiego12:422 min.
 
Tetmajera12:433 min.
 
Bażyńskiego12:444 min.
 
Uniwersytet12:455 min.
 
Strzyża PKM12:477 min.
 
Zajezdnia12:488 min.
 
Zamenhofa12:499 min.
 
Wojska Polskiego12:5010 min.
 
Galeria Bałtycka12:5212 min.
 
Klonowa12:5414 min.
 
Jaśkowa Dolina12:5616 min.
 
Miszewskiego12:5818 min.
 
Politechnika12:5919 min.
 
Opera Bałtycka13:0121 min.
 
Traugutta13:0323 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:0424 min.
 
Chodowieckiego13:0525 min.
 
Brama Oliwska13:0626 min.
 
Dworzec Główny13:0828 min.
 
Brama Wyżynna13:1030 min.
 
Śródmieście SKM13:1232 min.
 
Pohulanka13:1434 min.
 
Odrzańska13:1535 min.
 
Chałubińskiego13:1737 min.
 
Sikorskiego13:1838 min.
 
Cieszyńskiego13:2040 min.
 
Cebertowicza13:2141 min.
 
Wilanowska13:2343 min.
 
Przemyska13:2444 min.
 
Płocka13:2545 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:2747 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy