Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo12:08
Helska12:10
Osiedle Wejhera12:12
Gospody12:13
Pomorska - Osiedle12:14
Subisława12:16
Opacka12:18
Oliwa
 
12:20
0 min.
 
Obrońców Westerplatte12:211 min.
 
Derdowskiego12:222 min.
 
Tetmajera12:233 min.
 
Bażyńskiego12:244 min.
 
Uniwersytet12:255 min.
 
Strzyża PKM12:277 min.
 
Zajezdnia12:288 min.
 
Zamenhofa12:299 min.
 
Wojska Polskiego12:3010 min.
 
Galeria Bałtycka12:3212 min.
 
Klonowa12:3414 min.
 
Jaśkowa Dolina12:3616 min.
 
Miszewskiego12:3818 min.
 
Politechnika12:3919 min.
 
Opera Bałtycka12:4121 min.
 
Traugutta12:4323 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:4424 min.
 
Chodowieckiego12:4525 min.
 
Brama Oliwska12:4626 min.
 
Dworzec Główny12:4828 min.
 
Brama Wyżynna12:5030 min.
 
Śródmieście SKM12:5232 min.
 
Pohulanka12:5434 min.
 
Odrzańska12:5535 min.
 
Chałubińskiego12:5737 min.
 
Sikorskiego12:5838 min.
 
Cieszyńskiego13:0040 min.
 
Cebertowicza13:0141 min.
 
Wilanowska13:0343 min.
 
Przemyska13:0444 min.
 
Płocka13:0545 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:0747 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy