Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo09:18
Helska09:20
Osiedle Wejhera09:22
Gospody09:23
Pomorska - Osiedle09:24
Subisława09:26
Opacka09:28
Oliwa
 
09:30
0 min.
 
Obrońców Westerplatte09:311 min.
 
Derdowskiego09:322 min.
 
Tetmajera09:333 min.
 
Bażyńskiego09:344 min.
 
Uniwersytet09:355 min.
 
Strzyża PKM09:377 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy