Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo08:28
Helska08:30
Osiedle Wejhera08:32
Gospody08:33
Pomorska - Osiedle08:34
Subisława08:36
Opacka08:38
Oliwa
 
08:40
0 min.
 
Obrońców Westerplatte08:411 min.
 
Derdowskiego08:422 min.
 
Tetmajera08:433 min.
 
Bażyńskiego08:444 min.
 
Uniwersytet08:455 min.
 
Strzyża PKM08:477 min.
 
Zajezdnia08:488 min.
 
Zamenhofa08:499 min.
 
Wojska Polskiego08:5010 min.
 
Galeria Bałtycka08:5212 min.
 
Klonowa08:5414 min.
 
Jaśkowa Dolina08:5616 min.
 
Miszewskiego08:5818 min.
 
Politechnika08:5919 min.
 
Opera Bałtycka09:0121 min.
 
Traugutta09:0323 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:0424 min.
 
Chodowieckiego09:0525 min.
 
Brama Oliwska09:0626 min.
 
Dworzec Główny09:0828 min.
 
Brama Wyżynna09:1030 min.
 
Śródmieście SKM09:1232 min.
 
Pohulanka09:1434 min.
 
Odrzańska09:1535 min.
 
Chałubińskiego09:1737 min.
 
Sikorskiego09:1838 min.
 
Cieszyńskiego09:2040 min.
 
Cebertowicza09:2141 min.
 
Wilanowska09:2343 min.
 
Przemyska09:2444 min.
 
Płocka09:2545 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:2747 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy