Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo18:08
Helska18:10
Osiedle Wejhera18:12
Gospody18:13
Pomorska - Osiedle18:14
Subisława18:16
Opacka18:18
Oliwa
 
18:20
0 min.
 
Obrońców Westerplatte18:211 min.
 
Derdowskiego18:222 min.
 
Tetmajera18:233 min.
 
Bażyńskiego18:244 min.
 
Uniwersytet18:255 min.
 
Strzyża PKM18:277 min.
 
Zajezdnia18:288 min.
 
Zamenhofa18:299 min.
 
Wojska Polskiego18:3010 min.
 
Galeria Bałtycka18:3212 min.
 
Klonowa18:3313 min.
 
Jaśkowa Dolina18:3515 min.
 
Miszewskiego18:3717 min.
 
Politechnika18:3818 min.
 
Opera Bałtycka18:4020 min.
 
Traugutta18:4222 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:4323 min.
 
Chodowieckiego18:4424 min.
 
Brama Oliwska18:4525 min.
 
Dworzec Główny18:4727 min.
 
Brama Wyżynna18:4929 min.
 
Śródmieście SKM18:5131 min.
 
Pohulanka18:5333 min.
 
Odrzańska18:5434 min.
 
Chałubińskiego18:5636 min.
 
Sikorskiego18:5737 min.
 
Cieszyńskiego18:5939 min.
 
Cebertowicza19:0040 min.
 
Wilanowska19:0242 min.
 
Przemyska19:0343 min.
 
Płocka19:0444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:0646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy