Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo17:48
Helska17:50
Osiedle Wejhera17:52
Gospody17:53
Pomorska - Osiedle17:54
Subisława17:56
Opacka17:58
Oliwa
 
18:00
0 min.
 
Obrońców Westerplatte18:011 min.
 
Derdowskiego18:022 min.
 
Tetmajera18:033 min.
 
Bażyńskiego18:044 min.
 
Uniwersytet18:055 min.
 
Strzyża PKM18:077 min.
 
Zajezdnia18:088 min.
 
Zamenhofa18:099 min.
 
Wojska Polskiego18:1010 min.
 
Galeria Bałtycka18:1212 min.
 
Klonowa18:1313 min.
 
Jaśkowa Dolina18:1515 min.
 
Miszewskiego18:1717 min.
 
Politechnika18:1818 min.
 
Opera Bałtycka18:2020 min.
 
Traugutta18:2222 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:2323 min.
 
Chodowieckiego18:2424 min.
 
Brama Oliwska18:2525 min.
 
Dworzec Główny18:2727 min.
 
Brama Wyżynna18:2929 min.
 
Śródmieście SKM18:3131 min.
 
Pohulanka18:3333 min.
 
Odrzańska18:3434 min.
 
Chałubińskiego18:3636 min.
 
Sikorskiego18:3737 min.
 
Cieszyńskiego18:3939 min.
 
Cebertowicza18:4040 min.
 
Wilanowska18:4242 min.
 
Przemyska18:4343 min.
 
Płocka18:4444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:4646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy