Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo15:28
Helska15:30
Osiedle Wejhera15:32
Gospody15:33
Pomorska - Osiedle15:34
Subisława15:36
Opacka15:38
Oliwa
 
15:40
0 min.
 
Obrońców Westerplatte15:411 min.
 
Derdowskiego15:422 min.
 
Tetmajera15:433 min.
 
Bażyńskiego15:444 min.
 
Uniwersytet15:455 min.
 
Strzyża PKM15:477 min.
 
Zajezdnia15:488 min.
 
Zamenhofa15:499 min.
 
Wojska Polskiego15:5010 min.
 
Galeria Bałtycka15:5212 min.
 
Klonowa15:5313 min.
 
Jaśkowa Dolina15:5515 min.
 
Miszewskiego15:5717 min.
 
Politechnika15:5818 min.
 
Opera Bałtycka16:0020 min.
 
Traugutta16:0222 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:0323 min.
 
Chodowieckiego16:0424 min.
 
Brama Oliwska16:0525 min.
 
Dworzec Główny16:0727 min.
 
Brama Wyżynna16:0929 min.
 
Śródmieście SKM16:1131 min.
 
Pohulanka16:1333 min.
 
Odrzańska16:1434 min.
 
Chałubińskiego16:1636 min.
 
Sikorskiego16:1737 min.
 
Cieszyńskiego16:1939 min.
 
Cebertowicza16:2040 min.
 
Wilanowska16:2242 min.
 
Przemyska16:2343 min.
 
Płocka16:2444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:2646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy