Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo11:08
Helska11:10
Osiedle Wejhera11:12
Gospody11:13
Pomorska - Osiedle11:14
Subisława11:16
Opacka11:18
Oliwa
 
11:20
0 min.
 
Obrońców Westerplatte11:211 min.
 
Derdowskiego11:222 min.
 
Tetmajera11:233 min.
 
Bażyńskiego11:244 min.
 
Uniwersytet11:255 min.
 
Strzyża PKM11:277 min.
 
Zajezdnia11:288 min.
 
Zamenhofa11:299 min.
 
Wojska Polskiego11:3010 min.
 
Galeria Bałtycka11:3212 min.
 
Klonowa11:3313 min.
 
Jaśkowa Dolina11:3515 min.
 
Miszewskiego11:3717 min.
 
Politechnika11:3818 min.
 
Opera Bałtycka11:4020 min.
 
Traugutta11:4222 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:4323 min.
 
Chodowieckiego11:4424 min.
 
Brama Oliwska11:4525 min.
 
Dworzec Główny11:4727 min.
 
Brama Wyżynna11:4929 min.
 
Śródmieście SKM11:5131 min.
 
Pohulanka11:5333 min.
 
Odrzańska11:5434 min.
 
Chałubińskiego11:5636 min.
 
Sikorskiego11:5737 min.
 
Cieszyńskiego11:5939 min.
 
Cebertowicza12:0040 min.
 
Wilanowska12:0242 min.
 
Przemyska12:0343 min.
 
Płocka12:0444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:0646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy