Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo21:11
Helska21:13
Osiedle Wejhera21:14
Gospody21:15
Pomorska - Osiedle21:16
Subisława21:18
Opacka21:20
Oliwa
 
21:22
0 min.
 
Obrońców Westerplatte21:231 min.
 
Derdowskiego21:242 min.
 
Tetmajera21:253 min.
 
Bażyńskiego21:264 min.
 
Uniwersytet21:275 min.
 
Strzyża PKM21:297 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy