Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo19:28
Helska19:30
Osiedle Wejhera19:32
Gospody19:33
Pomorska - Osiedle19:34
Subisława19:36
Opacka19:38
Oliwa
 
19:40
0 min.
 
Obrońców Westerplatte19:411 min.
 
Derdowskiego19:422 min.
 
Tetmajera19:433 min.
 
Bażyńskiego19:444 min.
 
Uniwersytet19:455 min.
 
Strzyża PKM19:477 min.
 
Zajezdnia19:488 min.
 
Zamenhofa19:499 min.
 
Wojska Polskiego19:5010 min.
 
Galeria Bałtycka19:5212 min.
 
Klonowa19:5313 min.
 
Jaśkowa Dolina19:5515 min.
 
Miszewskiego19:5717 min.
 
Politechnika19:5818 min.
 
Opera Bałtycka20:0020 min.
 
Traugutta20:0222 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:0323 min.
 
Chodowieckiego20:0424 min.
 
Brama Oliwska20:0525 min.
 
Dworzec Główny20:0727 min.
 
Brama Wyżynna20:0929 min.
 
Śródmieście SKM20:1131 min.
 
Pohulanka20:1333 min.
 
Odrzańska20:1434 min.
 
Chałubińskiego20:1636 min.
 
Sikorskiego20:1737 min.
 
Cieszyńskiego20:1939 min.
 
Cebertowicza20:2040 min.
 
Wilanowska20:2242 min.
 
Przemyska20:2343 min.
 
Płocka20:2444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:2646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy