Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo17:08
Helska17:10
Osiedle Wejhera17:12
Gospody17:13
Pomorska - Osiedle17:14
Subisława17:16
Opacka17:18
Oliwa
 
17:20
0 min.
 
Obrońców Westerplatte17:211 min.
 
Derdowskiego17:222 min.
 
Tetmajera17:233 min.
 
Bażyńskiego17:244 min.
 
Uniwersytet17:255 min.
 
Strzyża PKM17:277 min.
 
Zajezdnia17:288 min.
 
Zamenhofa17:299 min.
 
Wojska Polskiego17:3010 min.
 
Galeria Bałtycka17:3212 min.
 
Klonowa17:3313 min.
 
Jaśkowa Dolina17:3515 min.
 
Miszewskiego17:3717 min.
 
Politechnika17:3818 min.
 
Opera Bałtycka17:4020 min.
 
Traugutta17:4222 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:4323 min.
 
Chodowieckiego17:4424 min.
 
Brama Oliwska17:4525 min.
 
Dworzec Główny17:4727 min.
 
Brama Wyżynna17:4929 min.
 
Śródmieście SKM17:5131 min.
 
Pohulanka17:5333 min.
 
Odrzańska17:5434 min.
 
Chałubińskiego17:5636 min.
 
Sikorskiego17:5737 min.
 
Cieszyńskiego17:5939 min.
 
Cebertowicza18:0040 min.
 
Wilanowska18:0242 min.
 
Przemyska18:0343 min.
 
Płocka18:0444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:0646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy